Kim jesteśmy?

Jesteśmy przedsiębiorcami! I stąd wiemy, że unikanie pewnych obowiązków jest naszą naturą, ale może być bolesne dla naszego portfela. Sprawozdanie z korzystania ze środowiskaAby ograniczyć ten ból do minimum stworzyliśmy ten serwis oraz aplikację, którą oddajemy do Waszej dyspozycji. Dzięki wiedzy zawartej w serwisie dowiesz się kto, gdzie, w jaki sposób i kiedy powinien składać sprawozdania, a aplikacja sprawi, że łatwo i szybko sporządzisz odpowiednie sprawozdanie dla urzędu marszałkowskiego, a także naliczysz opłatę środowiskową i/lub produktową.

Zapraszamy do lektury całego serwisu oplatasrodowiskowa.pl.

Program do sporządzania sprawozdań do urzędu marszałkowskiego oraz naliczania opłaty za korzystanie ze środowiska

Choć przepisy dotyczące opłat środowiskowych obowiązują od roku 2001, to jednak przez długie lata były respektowane tylko przez nieliczne przedsiębiorstwa. Od kiedy to w roku Sprawozdanie z korzystania ze środowiska2009 przepisy te stały się bardziej rygorystyczne, a urzędy marszałkowskie zaczęły je egzekwować „chęć” składania sprawozdań wśród przedsiębiorców znacznie wzrosła. Jednak wygenerowanie odpowiedniego raportu nie zawsze jest proste i może zajmować sporo czasu. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się kto, gdzie, w jaki sposób i kiedy oraz jakie sprawozdanie powinien składać. Ale to nie wszystko…

Serwis oplatasrodowiskowa.pl powstał jako odpowiedź Sprawozdanie z korzystania ze środowiskana zapotrzebowanie rynku na szybki i łatwy w obsłudze program do generowania sprawozdań dla urzędu marszałkowskiego. Stworzyliśmy program do sprawozdań za korzystanie ze środowiska, dzięki któremu w łatwy sposób sporządzisz raport dla marszałka województwa. Wystarczy, że wprowadzisz wymagane dane do formularzy aplikacji, a następnie wygenerujesz i wydrukujesz raport. Kolejnym i ostatnim krokiem będzie wysłanie raportu do urzędu marszałkowskiego.