Sprawozdanie musi posiadać ściśle określoną formę. Wzór sprawozdania określony jest przez Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 18 czerwca 2009 r.

Serwis oplatasrodowiskowa.pl umożliwia łatwe i szybkie wygenerowanie sprawozdania zgodnego z tym rozporządzeniem. Wszystko co należy zrobić to wprowadzić do intuicyjnie zaprogramowanego formularza odpowiednie dane i wygenerować raport w postaci pliku PDF.

Następnie należy ten raport wydrukować i wysłać do odpowiedniego urzędu marszałkowskiego. Najlepiej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Można również dostarczyć go tam osobiście.

Dodatkową możliwością jest wysłanie wygenerowanego raportu droga e-mailową, jednak póki co nasza administracja nie honoruje jeszcze takiego sposobu dostarczania tego typu dokumentów i pomimo wysłania raportu za pomocą e-maila należy również dostarczyć formę papierową. W przypadku wprowadzenia możliwości składania sprawozdania w formie elektronicznej, nasza aplikacja umożliwi skorzystanie z tej szybkiej i wygodnej formy.

Szukane wyrażenia: